Massey Ferguson 5435 hjul traktor

Massey Ferguson 5435
pris på forespørsel
Kontakt selgeren
Ring tilbake
Massey Ferguson 5435 hjul traktor - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 1 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 2 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 3 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 4 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 5 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 6 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 7 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 8 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 9 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 10 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 11 - Agroline
Massey Ferguson 5435 hjul traktor | Bilde 12 - Agroline
Interessert i annonsen?
Be om flere bilder
1/12
Pris:
på forespørsel
Varsle meg når prisen endres
Modell: 5435
Type: hjul traktor
Produksjonsår: 2004
Sted: Italia Cercola (Na)7757 km fra deg
Dato oppført: 13. okt. 2026
Agroline ID: VD52805
Motor
Merke: Perkins
Effekt: 80 hk (58.8 kW)
Drivstoff: diesel
Akslinger
Antall aksling: 2
Stand
Stand: brukt
Mer informasjon
Farge: rød
Tilleggstjenester

Mer informasjon — Massey Ferguson 5435 hjul traktor

Trattore Massey Ferguson 5435
anno 2004
8.254 ore
60 kw
80 cv
4.4 cc
gasolio
motore perkins
macchina agricola, targa gialla
Be om tilleggsinformasjon
Viktig
Beskrivelsen er gitt av selgeren. Verifiser alle detaljer direkte med selgeren.
Tips for kjøp
Sikkerhetsråd
Verifikasjon av selger

Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.

Priskontroll

Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.

Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.

Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.

Verifikasjon av selger

Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.

Variasjoner av denne svindelen kan inkludere:
  • Overføring av forskuddsbetaling til kortet
  • Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
  • Overføring til en forvaltningskonto
  • En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
  • Overføring til en firmakonto med et lignede navn
  • Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
  • Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Funnet en svindel?
Gi oss beskjed
Sikkerhetsråd
Lignende annonser
28 500 € ≈ 299 900 kr
Hjul traktor
2009
6 515 m/t
Italia, Cuneo
Massucco T. srl
Kontakt selgeren
25 000 € ≈ 263 100 kr
Hjul traktor
2004
2 790 m/t
Effekt 85 hk (62.48 kW) Akselkonfigurasjon 4x4
Italia, Cuneo
Massucco T. srl
Kontakt selgeren
2 950 € ≈ 31 050 kr
Hjul traktor
1981
Effekt 70 hk (51.45 kW) Akselkonfigurasjon 4x2
Italia, Forlì
BRIGHI DANTE - MACCHINE AGRICOLE
Kontakt selgeren
Abonnér på å motta nye annonser fra denne seksjonen
hjult raktorer Massey Ferguson produksjonsår: fra 2001 til 2007
Når du trykker her, godtar du vår personvernerklæring og brukeravtale.
36 099 € ≈ 379 900 kr
Hjul traktor
2004
3 916 m/t
Effekt 145 hk (107 kW) Kraftoverføringsturtall 540 o/min
Danmark, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Kontakt selgeren
Pris på forespørsel
Hjul traktor
1986
5 500 m/t
Effekt 100 hk (73.5 kW) Frontlaster ✓ Hastighet 30 km/t
Italia, Forlì
BRIGHI DANTE - MACCHINE AGRICOLE
Kontakt selgeren
39 000 € ≈ 410 500 kr
Hjul traktor
2003
7 569 m/t
Italia, Cuneo
Massucco T. srl
Kontakt selgeren
28 500 € ≈ 299 900 kr
Hjul traktor
2004
Norge, Hedmark
LANDBRUKSSALG.NO AS
Kontakt selgeren
67 000 € ≈ 705 100 kr
Hjul traktor
2022
5 m/t
Akselkonfigurasjon 4x4
Italia, Cuneo
Massucco T. srl
Kontakt selgeren
37 390 € ≈ 393 500 kr
Hjul traktor
2004
3 381 m/t
Trepunktskobling ✓
Tyskland, Hamburg
E-FARM GmbH
Kontakt selgeren
41 650 € ≈ 438 300 kr
Hjul traktor
2004
8 700 m/t
Hastighet 50 km/t
Tyskland, Hamburg
E-FARM GmbH
Kontakt selgeren
Pris på forespørsel
Hjul traktor
Italia, Forlì
BRIGHI DANTE - MACCHINE AGRICOLE
Kontakt selgeren
20 000 € ≈ 210 500 kr
Hjul traktor
2004
Effekt 216 hk (159 kW)
Latvia, Riga
SIA Form Industrial
Kontakt selgeren
auksjon Auksjon
Hjul traktor
2005
Italia, Caorso
Kontakt selgeren
110 000 € ≈ 1 158 000 kr
Hjul traktor
2021
3 100 m/t
Effekt 269 hk (197 kW)
Italia, Grosseto
Progetto Cervetti srl. agricultural
Kontakt selgeren
35 000 € ≈ 368 400 kr
Hjul traktor
2005
7 300 m/t
Akselkonfigurasjon 4x4
Italia, Cuneo
Massucco T. srl
Kontakt selgeren
Pris på forespørsel
Hjul traktor
Italia, Forlì
BRIGHI DANTE - MACCHINE AGRICOLE
Kontakt selgeren
23 300 € 102 000 PLN ≈ 245 300 kr
Hjul traktor
2004
9 950 m/t
Effekt 170 hk (125 kW) Akselkonfigurasjon 4x4 Trepunktskobling ✓ Hastighet 55 km/t
Polen, 23-465
Kontakt selgeren
31 535 € ≈ 331 900 kr
Hjul traktor
2004
6 300 m/t
Tyskland, Hamburg
E-FARM GmbH
Kontakt selgeren
Pris på forespørsel
Hjul traktor
2003
10 380 m/t
Effekt 95 hk (69.83 kW) Drivstoff diesel Hastighet 40 km/t
Nederland, Marknesse
Landbouw-Occasioncentrum Flevoland
Kontakt selgeren
31 000 € ≈ 326 300 kr
Hjul traktor
2005
9 300 m/t
Tyskland, Hamburg
E-FARM GmbH
Kontakt selgeren