John Deere 6170M hjul traktor

PDF
John Deere 6170M
44 000 €
Kontakt selgeren
Ring tilbake
John Deere 6170M hjul traktor - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 1 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 2 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 3 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 4 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 5 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 6 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 7 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 8 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 9 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 10 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 11 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 12 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 13 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 14 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 15 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 16 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 17 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 18 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 19 - Agroline
John Deere 6170M hjul traktor | Bilde 20 - Agroline
Interessert i annonsen?
1/20
PDF
44 000 €
Nettopris
189 000 PLN
≈ 497 700 kr
Varsle meg når prisen endres
Kontakt selgeren
Merke: John Deere
Modell: 6170M
Type: hjul traktor
Produksjonsår: 2016
Kjøretimer: 8 158 m/t
Lastekapasitet: 7 400 kg
Sted: Polen Cekcyn7176 km to "United States/Columbus"
Dato oppført: mer enn 1 måned
Agroline ID: KK49755
Beskrivelse
Trepunktskobling
Motor
Merke: John Deere John deere o pojemności 6788 cm3
Effekt: 170 hk (125 kW)
Volum: 6 788 cm³
Akslinger
Antall aksling: 2
Første aksling: 480/70 R30, dekkstand 100 %
Annen aksling: 620/70 R42, dekkstand 25 %
Bakaksling: 620/70 R42, dekkstand 25 %
Flere alternativer
Klimaanlegg: klimakontroll
Multimedia
Bilradio
Stand
Stand: brukt
Mer informasjon
Farge: grønn
Tilleggstjenester

Mer informasjon — John Deere 6170M hjul traktor

Stan: Używany - bardzo dobry stan
Koła napędzające: 4 koła
Sprzęt różnego typu: hamulce pneumatyczne klimatyzacja
Sprzedam ciągnik rolniczy John Deere 6170M
8158mtg
moc 170kM
Skrzynia Powerquad
Masa własna 7105kg + komplet obciążników z przodu
Udźwig podnośnika 7400 kg
Wystawiam fakturę VAT
kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2%
Cena do negocjacji na miejscu
bez podatku
Odpala na dotyk i ładnie pracuje
dobrze wkręca się na obroty. Bardzo zdrowo pracuje !!
OPONY
przód 480/70 R30 nowe
tył 620/70 R42 25% bieżnika
Maszyna dodatkowo wyposażona jest w
pneumatyka 1i 2 obwodowa
zaczep dolny piton fix
górny przesuwny na szynie
3 pary wyjść hydraulicznych
fotel pasażera
śruba rzymska
sterowanie Ehr
eurohaki
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wytestowanie JOHN DEERA
Bardzo wygodny i prosty w użytkowaniu traktor
BEZAWARYJNY sprzęt. Idealny do ciężkiej pracy
Ktoś kto go kupi na pewno będzie zadowolony
Filmik z prezentacji maszyny dostępny jest na naszym kanale na YouTube: PESTROL Maszyny Rolnicze
Posiadam także wiele innych ciągników o podobnej mocy na placu
największy wybór w regionie
w różnych cenach
a także maszyn towarzyszących. Zapraszam na moje pozostałe ogłoszenia
Możliwość finansowania - kredyt lub leasing na dogodnych warunkach zaledwie 5% rocznie - jesteśmy sprawdzonym dostawcą firm leasingowych
Możliwość transportu
koszty ustalane indywidualnie
Sprzęt do obejrzenia w siedzibie firmy PESTROL: 89-511 Cekcyn
woj. Kujawsko-Pomorskie
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-13:00
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego
Viktig
Dette tilbudet er kun veiledende. Vennligst be om mer presis informasjon fra selgeren.
Tips for kjøp
Sikkerhetsråd
Verifikasjon av selger

Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.

Priskontroll

Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.

Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.

Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.

Verifikasjon av selger

Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.

Variasjoner av denne svindelen kan inkludere:
  • Overføring av forskuddsbetaling til kortet
  • Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
  • Overføring til en forvaltningskonto
  • En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
  • Overføring til en firmakonto med et lignede navn
  • Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
  • Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Funnet en svindel?
Gi oss beskjed
Sikkerhetsråd
PDF
Lignende annonser
53 310 € 229 000 PLN ≈ 603 000 kr
Hjul traktor
2017
7 819 m/t
Effekt 170 hk (125 kW) Frontlaster
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
43 070 € 185 000 PLN ≈ 487 200 kr
Hjul traktor
2013
8 925 m/t
Effekt 140 hk (103 kW)
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
44 000 € 189 000 PLN ≈ 497 700 kr
Hjul traktor
2013
7 834 m/t
Effekt 180 hk (132 kW) Last.kap. 7 400 kg
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
Skal du selge maskineri eller kjøretøy?
Du kan gjøre det med oss!
Pris på forespørsel
Hjul traktor
2016
9 045 m/t
Euro 6
Drivstoff diesel Akselkonfigurasjon 4x4
Polen, Woźniki
HUT-MAR PAWEŁ BARTEL
Kontakt selgeren
48 860 € 209 900 PLN ≈ 552 700 kr
Hjul traktor
2013
9 137 m/t
Effekt 170 hk (125 kW)
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
49 500 € ≈ 560 000 kr
Hjul traktor
2015
7 529 m/t
Polen, Kudowa Zdrój
Kontakt selgeren
76 590 € 329 000 PLN ≈ 866 400 kr
Hjul traktor
2018
8 700 m/t
Effekt 195 hk (143 kW) Hastighet 50 km/t
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
46 320 € 199 000 PLN ≈ 524 000 kr
Hjul traktor
2019
Effekt 120 hk (88 kW) ISOBUS
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
76 590 € 329 000 PLN ≈ 866 400 kr
Hjul traktor
2013
9 221 m/t
Effekt 260 hk (191 kW)
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
34 890 € 149 900 PLN ≈ 394 700 kr
Hjul traktor
2018
3 828 m/t
Polen, Lipnik
GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt selgeren
50 050 € 215 000 PLN ≈ 566 200 kr
Hjul traktor
2016
6 700 km
Frontlaster Hastighet 43 km/t Kraftoverføringsturtall 540 o/min
Polen, Mordy
SWISS-POL
Kontakt selgeren
112 500 € ≈ 1 273 000 kr
Hjul traktor
2016
5 105 m/t
Effekt 330 hk (243 kW)
Polen, Kudowa Zdrój
Kontakt selgeren
86 110 € 369 900 PLN ≈ 974 100 kr
Hjul traktor
2016
6 357 m/t
Effekt 215 hk (158 kW) ISOBUS Hastighet 50 km/t
Polen, Lublin
GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt selgeren
105 000 € ≈ 1 188 000 kr
Hjul traktor
2016
10 085 m/t
Effekt 320 hk (235 kW) Hastighet 42 km/t
Polen, Wierzbno
JURAGRO
Kontakt selgeren
81 450 € 349 900 PLN ≈ 921 400 kr
Hjul traktor
2019
6 901 m/t
Effekt 195 hk (143 kW) ISOBUS
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
37 220 € 159 900 PLN ≈ 421 100 kr
Hjul traktor
2018
3 516 m/t
Polen, Lipnik
GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt selgeren
37 000 € ≈ 418 600 kr
Hjul traktor
2016
Effekt 150 hk (110 kW) Drivstoff diesel Akselkonfigurasjon 4x4 Trepunktskobling Hastighet 40 km/t Kraftoverføringsturtall 540 o/min
Polen, Skępe
ASPEKT Michał Muranowski
Kontakt selgeren
44 210 € 189 900 PLN ≈ 500 100 kr
Hjul traktor
2013
10 299 m/t
Effekt 150 hk (110 kW) Hastighet 50 km/t Kraftoverføringsturtall 540 o/min
Polen, Zamość
GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt selgeren
Pris på forespørsel
Hjul traktor
2016
7 340 m/t
Effekt 367 hk (270 kW) Hastighet 42 km/t
Polen, Wierzbno
JURAGRO
Kontakt selgeren
69 580 € 298 900 PLN ≈ 787 100 kr
Hjul traktor
2016
7 289 m/t
Effekt 175 hk (129 kW) Akselkonfigurasjon 4x4
Polen, Osówka
AgriToom maszyny rolnicze i budowlane
Kontakt selgeren