Challenger MT 875 C hjul traktor

Challenger MT 875 C
93 850 €
Kontakt selgeren
Ring tilbake
Challenger MT 875 C hjul traktor - Agroline
Challenger MT 875 C hjul traktor | Bilde 1 - Agroline
Challenger MT 875 C hjul traktor | Bilde 2 - Agroline
Challenger MT 875 C hjul traktor | Bilde 3 - Agroline
Challenger MT 875 C hjul traktor | Bilde 4 - Agroline
Challenger MT 875 C hjul traktor | Bilde 5 - Agroline
Challenger MT 875 C hjul traktor | Bilde 6 - Agroline
Challenger MT 875 C hjul traktor | Bilde 7 - Agroline
Challenger MT 875 C hjul traktor | Bilde 8 - Agroline
Interessert i annonsen?
Be om flere bilder
1/8
93 850 €
409 500 PLN
≈ 1 014 000 kr
Varsle meg når prisen endres
Merke: Challenger
Modell: MT 875 C
Type: hjul traktor
Produksjonsår: 2013
Kjøretimer: 10 568 m/t
Sted: Polen Główczyce7078 km to "United States/Columbus"
Forhandler lager ID: 2994
Dato oppført: mer enn 1 måned
Motor
Effekt: 577 hk (424 kW)
Antall sylindre: 6 cyl
Akslinger
Hjulbase: 2 990 mm
Stand
Stand: brukt
Tilleggstjenester

Mer informasjon — Challenger MT 875 C hjul traktor

Brand : Challenger
Model : MT 875 C
Year of manufacture : 2013
VAT : 23
Tractor type : Farm Tractor
Traction type : Tracked
Cylinders : 6 cyl
Engine output : 577hp
Hours of use : 10568h
Internal stock no : 2994
PTO : 1000
Machine location : Główczyce, pomorskie
Challenger MT 875 C
Podczas zapytania prosimy podawać ten numer 2994


Specyfikacja: Challenger MT 875 C

• Moc silnika 425 kW
• Szerokość gąsienic 762 mm
• Długość mechanizmu napędowego 6754 mm
• Długość transportowa6.85 m
• Szerokość transportowa3.42 m
• Wysokość transportowa3.66 m
• Szybkość podróży40 km/h
• Przekładnia 16/4
• Waga21 t
• Rozstaw osi 299 cm
• Pojemność paliwa 1249,1 l
• Układ hydrauliczny Typ zamknięty, z kompensacją ciśnienia i przepływu
• Cylindry 6
• Pojemność 18,1 l
• Niezależny tylny WOM
• Tylne obroty 1000
• Biegów 16 do przodu i 4 do tyłu


"Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia". Preferowana sprzedaż tylko po oględzinach maszyny. Po sprzedaży bez oględzin brak możliwości renegocjacji ceny. Za sprzedaż na odległość sprzedający nie ponosi odpowiedzialności . Stan (km, mth, ha, ) może ulec zmianie. Przed przyjazdem prosimy o kontakt ze sprzedającym w celu potwierdzenia lokalizacji maszyny
Be om tilleggsinformasjon
Viktig
Beskrivelsen er gitt av selgeren. Verifiser alle detaljer direkte med selgeren.
Tips for kjøp
Sikkerhetsråd
Verifikasjon av selger

Dersom du bestemmer deg for å kjøpe utstyr til en lav pris, sørg for at du kommuniserer med den ekte selgeren. Finn ut så mye informasjon som mulig om eieren av utstyret. En måte å jukse på er å presentere deg selv som en ekte bedrift Ved mistanke, informer oss om dette for ekstra kontroll, via tilbakemeldingsskjemaet.

Priskontroll

Før du bestemmer deg for å gjøre et kjøp, se nøye på flere salgstilbud for å forstå den gjennomsnittlige prisen på det valgte utstyret. Dersom prisen på tilbudet du liker er mye lavere enn lignende tilbud, tenk over saken. En betydelig prisforskjell kan indikere skjulte defekter eller et forsøk fra selgeren til å utføre ulovlige handlinger.

Ikke kjøp produkter der prisen er for ulik fra gjennomsnittsprisen for lignende utstyr.

Ikke gi samtykke til tvilsomme pantsettelser og forhåndsbetalte varer. Ved tvil, ikke vær redd for å oppklare detaljer, spørre om flere bilder og dokumenter for utstyret, og sjekk autentisiteten til dokumentene, still spørsmål.

Verifikasjon av selger

Den mest vanlige typen svindel. Urimelige selgere kan be om et visst beløp i forhåndsbetaling for å «reservere» din rett til å kjøpe utstyret. På denne måten kan svindlere samle inn et stort beløp og forsvinne, og aldri ta kontakt igjen.

Variasjoner av denne svindelen kan inkludere:
  • Overføring av forskuddsbetaling til kortet
  • Ikke utfør en forhåndsbetaling uten å ha dokumenter som bekrefter overføringen av pengene, dersom selgeren under prosessen virker tvilsom.
  • Overføring til en forvaltningskonto
  • En slik forespørsel er alarmerende, og mest sannsynlig kommuniserer du med en svindler.
  • Overføring til en firmakonto med et lignede navn
  • Vær varsom, svindlere kan utgi dem selv for å være anerkjente selskaper, ved å gjøre små endringer på navnet. Ikke overfør penger dersom selskapets navn er tvilsomt.
  • Utskiftning av egne detaljer på fakturaen til et ekte selskap
  • Bør du utfører overføringen, sjekk at de spesifiserte detaljene er riktige, og hvorvidt de faktisk hører til det spesifiserte selskapet.
Funnet en svindel?
Gi oss beskjed
Sikkerhetsråd
Lignende annonser
84 570 € 369 000 PLN ≈ 914 100 kr
Hjul traktor
2017
6 856 m/t
Effekt 400 hk (294 kW)
Polen, Cheåmno
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.
Kontakt selgeren
68 290 € 298 000 PLN ≈ 738 200 kr
Hjul traktor
2013
10 510 m/t
Effekt 390 hk (287 kW) Akselkonfigurasjon 4x4 ISOBUS
Polen, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontakt selgeren
94 600 € ≈ 1 023 000 kr
Hjul traktor
2013
5 401 m/t
Ungarn, Nyiregyhaza
Axiál Kft.
Kontakt selgeren
Skal du selge maskineri eller kjøretøy?
Du kan gjøre det med oss!
91 650 € 399 900 PLN ≈ 990 700 kr
Hjul traktor
2014
4 818 m/t
Polen, Zamość
GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt selgeren
85 940 € 375 000 PLN ≈ 929 000 kr
Hjul traktor
2014
5 789 m/t
ISOBUS Kraftoverføringsturtall 540 o/min
Polen, Zamość
GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt selgeren
79 980 € 349 000 PLN ≈ 864 600 kr
Hjul traktor
2017
8 188 m/t
Effekt 325 hk (239 kW) Akselkonfigurasjon 4x4 ISOBUS
Polen, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontakt selgeren
91 440 € 399 000 PLN ≈ 988 400 kr
Hjul traktor
2014
8 148 m/t
Effekt 280 hk (206 kW)
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
75 400 € 329 000 PLN ≈ 815 000 kr
Hjul traktor
2013
9 221 m/t
Effekt 260 hk (191 kW)
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
83 650 € 365 000 PLN ≈ 904 200 kr
Hjul traktor
2015
6 225 m/t
Polen, Lublin
GRAVIT Sp. z o.o. Sp. k.
Kontakt selgeren
58 440 € 255 000 PLN ≈ 631 700 kr
Hjul traktor
2013
4 996 m/t
Polen, Krzyżanów
CLAAS POLSKA
Kontakt selgeren
82 480 € 359 900 PLN ≈ 891 600 kr
Hjul traktor
2018
4 956 m/t
Effekt 184 hk (135 kW) Akselkonfigurasjon 4x4 ISOBUS
Polen, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontakt selgeren
84 570 € 369 000 PLN ≈ 914 100 kr
Hjul traktor
2015
8 662 m/t
Effekt 280 hk (206 kW)
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
11 000 € ≈ 118 900 kr
Hjul traktor
2013
4 155 m/t
Effekt 50 hk (36.75 kW) Drivstoff diesel Akselkonfigurasjon 4x4
Polen, Sochaczew
PHU Kopalnia Nowa Wieś
Kontakt selgeren
42 400 € 185 000 PLN ≈ 458 300 kr
Hjul traktor
2013
8 925 m/t
Effekt 140 hk (103 kW)
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
36 440 € 159 000 PLN ≈ 393 900 kr
Hjul traktor
2013
7 763 m/t
Effekt 143 hk (105 kW) Frontlaster
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren
52 710 € 230 000 PLN ≈ 569 800 kr
Hjul traktor
2013
12 457 m/t
Effekt 360 hk (265 kW) ISOBUS Trepunktskobling
Polen, Krzyżanów
CLAAS POLSKA
Kontakt selgeren
41 300 € ≈ 446 400 kr
Hjul traktor
2013
7 700 m/t
Polen, Przyprostynia
MGmoto Mateusz Gmiąt
Kontakt selgeren
111 100 € 485 000 PLN ≈ 1 201 000 kr
Hjul traktor
2018
5 868 m/t
Effekt 445 hk (327 kW) Akselkonfigurasjon 4x4 ISOBUS
Polen, Główczyce
Ulenberg Sp. z o.o.
Kontakt selgeren
94 500 € ≈ 1 021 000 kr
Hjul traktor
2014
6 126 km
Effekt 310 hk (228 kW) Hastighet 50 km/t
Polen, Kudowa Zdrój
Kontakt selgeren
52 480 € 229 000 PLN ≈ 567 300 kr
Hjul traktor
2013
7 392 m/t
Effekt 360 hk (265 kW)
Polen, Cekcyn
PESTROL maszyny rolnicze
Kontakt selgeren